Małe Kroki – Wielkie Rzeczy

Kurs online dla rodziców, którzy szukają wsparcia dla swoich dzieci (w obszarze społecznym), diagnozują dziecko w kierunku spektrum autyzmu, jest już gotowy!

Zapraszamy!

Materiały do kursu oraz link do kursu na YT dostępne TU

 

         2022 rozpoczniemy od szycia na miarę – uważnie czytamy i analizujemy ankiety, które od Was otrzymałyśmy pod koniec 2021 r. i już widzimy, że do worka rozwiązań i działań możemy sporo włożyć.
Szycie na miarę nie byłoby możliwe bez wspaniałego prezentu od Magov0x– finansowania naszych zasadniczych działań w 2022 r. 
Co daje nam takie finansowanie? Fundacja działa ponad 2 lata i dotychczas pisałyśmy projekty, gdzie od razu, w momencie pisania,  szczegółowo wyznaczone były zadania i też sposób ich realizacji. Każde finansowanie to duże wsparcie, jednak formuła projektów0- pisanych sporo wcześniej- nie daje elastyczności, której potrzebuje społeczność skupiona wokół naszych działań.
Dla nas to innowacja i zupełnie nowa szansa na projektowanie tego, co będzie i naszego wspólnego działania!
Bądźcie z nami w 2022 r. 

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Created with  by pixel_witches, exclusive for Wielkie Rzeczy | © 2019 Wielkie Rzeczy – All Rights Reserved