O nas

Cele

Małymi krokami budujemy systemowe wsparcie dla rodziców i rodzin dzieci z niepełnosprawnościami i wyzwaniami rozwojowymi.
Organizujemy spotkania, warsztaty i konferencje, które wspierają rodziców w codzienności wychowania oraz pomagają wzmacniać relacje w rodzinie, ze specjalistami, lekarzami i terapeutami oraz w społeczności lokalnej.

Wiemy, jak zmienia się rzeczywistość w trakcie i po diagnozie dziecka i dlatego jesteśmy tu dla Was, bo przeszłyśmy tę drogę i codziennie w niej towarzyszymy wielu rodzinom.

Wartości

Wierzymy, że wspierając rodziców w relacjach z dziećmi, ze specjalistami, lekarzami, terapeutami oraz społecznością lokalną, wspomagamy rozwój dzieci, aby mogły odkrywać i oswajać świat w swoim tempie, w szacunku i autonomii.
Wiemy, jak ważne i złożone bywają relacje w wychowaniu dzieci, szczególnie dzieci z dużymi wyzwaniami rozwojowymi. Wierzymy, że bardzo potrzebna do wychowania jest cała wioska- silna sieć wsparcia.
Wierzymy, że nawet po diagnozie niepełnosprawności, którą otrzymuje małe dziecko, pojawi uśmiech i ogrom szczęśliwych chwil.
Doświadczamy na co dzień, jak postawa rodzica wsparta dobrymi relacjami zmienia wszystko- terapię, rehabilitację dziecka, ale także rozwój rodzica i funkcjonowanie całej rodziny.

Wspierają nas

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego