O nas

Cele

Małymi krokami budujemy systemowe wsparcie dla rodziców i rodzin dzieci z wyzwaniami rozwojowymi i niepełnosprawnościami.
Organizujemy spotkania, warsztaty i konferencje, które wspierają rodziców w codzienności wychowania oraz pomagają wzmacniać relacje w rodzinie, ze specjalistami, lekarzami i terapeutami oraz w społeczności lokalnej.

Wartości

Wierzymy, że wspierając rodziców w relacjach z dziećmi, ze specjalistami, lekarzami, terapeutami oraz społecznością lokalną, wspomagamy rozwój dzieci, aby mogły odkrywać i oswajać świat w swoim tempie, w szacunku i autonomii.
Wiemy, jak ważne i złożone bywają relacje w wychowaniu dzieci, szczególnie dzieci z niepełnosprawnościami. Wierzymy, że bardzo potrzebna do wychowania jest cała wioska- silna sieć wsparcia.
Wierzymy, że nawet po diagnozie niepełnosprawności, którą otrzymuje małe dziecko, pojawi uśmiech i ogrom szczęśliwych chwil.
Doświadczamy na co dzień, jak postawa rodzica wsparta dobrymi relacjami zmienia wszystko- terapię, rehabilitację dziecka, ale także rozwój rodzica i funkcjonowanie całej rodziny.

Zapisz się na newsletter i pozostańmy w kontakcie!

Prześlemy Ci materiały wspierające rodziców, nie będziemy pisać często, pewnie również nie będziemy pisać regularnie, ale wszystkie wiadomości będą wartościowe!

Wspierają nas

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Created with  by pixel_witches, exclusive for Wielkie Rzeczy | © 2019 Wielkie Rzeczy – All Rights Reserved